Drobečková navigace

Úvod > Služby > Čištění fasád

Čištění fasád

Čištění fasád s následnou nano impregnací

Fasáda je ta první věc, kterou člověk při pohledu na dům spatří. Ať už se však jedná o fasádu zateplenou nebo brizolitovou, na každé se postupem času objeví nějaké znečištění. Výrobci omítkovin proto dodávají, že je třeba fasádu přibližně jednou za 5 let nechat vyčistit. Pokud totiž fasádu necháme dlouho znečištěnou, její líc zůstane nenávratně poškozen.

Specializujeme se na čištění fasád od řas a plísní (zelenočerné povlaky), čistíme nánosy sazí, smogu, prachu a jiných nečistot. Fasády čistíme pomocí vysokotlakých čističů Kränzle s regulovatelným tlakem vody, jimiž dokážeme Vaší fasádu vyčistit šetrně, ale účinně. Následně aplikujeme nano impregnaci, díky které dokážeme poskytnout záruku až 8 let!

4[9].png

Zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku, která je zcela nezávazná.

Čištění fasád od řas a plísní

Velkým problémem zateplených fasád bývá napadení mikroorganismy. Zateplení je perfektním podhoubím pro tvorbu škůdců - proudění vzduchu je omezené, a fasáda tak nestačí proschnout. Tímto znečištěním trpí zvláště severní strany nemovitostí, tedy strany, kde je málo slunečního svitu.

Díky našim zkušenostem však víme, jak efektivně řasy a plísně eliminovat. Nejprve aplikujeme námi prozkoušené biocidní a atmosférické čističe, následně plochu umyjeme. Nakonec aplikujeme nano impregnace (organická impregnace a hydrofobická impregnace), která razantně prodlouží dobu znovuobjevení řas a plísní.

Mytí fasád rodinných domů

Údržba zateplených fasád není vždy jednoduchá. Některé fasády mývají problém s řasami a plísněmi, některé zas s prachem, sazemi a jinými usazeninami.

Máme zkušenosti s mytím různých typů fasád, proto Vám dokážeme poskytnout efektivní řešení na míru. Fasáda po umytí vypadá jako nová, díky čemuž vzrůstá hodnota nemovitosti - ideální pro případný prodej domu. ZDE se můžete podívat, jak čistíme fasády rodinných domů my.

Čištění fasád bytových domů a průmyslových hal

5[7].png

Díky našim plošinám s dosahem min. 28 metrů dokážeme umýt i fasády vysokých bytový domů či průmyslových hal. Velmi oblíbená je mezi našimi klienty z bytových domů následná impregnace fasády. Můžeme tak poskytnout záruku až 12 let! 

Bytovým domům (SVJ, SBD) nabízíme 10-15% slevuDůvodem jsou menší náklady na m² než u malých ploch, jaké mají např. menší rodinné domy.

U našich klientů z podnikatelského sektoru je často potřeba zvládnout realizaci během pár dní, někdy dokonce hodin. S takovými situacemi si lehce poradíme - veškeré své síly vložíme do jediné zakázky a pokud je třeba, pracujeme ve dne v noci.

Čištění fasády - ceník 2024

Jaká je cena čištění fasády? Každá fasáda je jedinečná svojí strukturou, ale i umístěním, cena mytí fasád je tak velmi variabilní. Z tohoto důvodu je těžké mít vypracovaný ceník čištění fasád. Právě proto však poskytujeme zcela nezávazné cenové nabídky zdarma. Pro nezávaznou kalkulaci ceny nás kontaktujte e-mailem, telefonicky či přes poptávkový formulář.

Obecně se cena samotného čištění pohybuje kolem 55 Kč/m², cena za následnou impregnaci se pohybuje kolem 55 Kč/m². Cena však nejvíce závisí na celkové ploše fasády a na stavu znečištění fasády.

6[1].png

Kde působíme?

Naše společnost je dlouhodobě jednou z mála společností působící ryze v oblasti západních Čech. Sídlo našich kanceláří máme v Plzni a v Rokycanech. Typickou oblastí, kde provádíme čištění, mytí a impregnace fasád, jsou města jako Plzeň, Praha, Beroun či Domažlice, ale i Karlovy Vary, České Budějovice či Klatovy. Pracujeme tak po celém západě naší republiky až po Prahu. Díky tomu můžeme jako lokálníspolečnost nabídnout bezkonkurenční ceny pro zákazníky z těchto oblastí.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů