Drobečková navigace

Úvod > Služby > Nátěry fasád

Nátěry fasád

Nátěry fasád se zárukou až 12 let

Fasádu již nestačí umýt nebo prostě jen přišel čas na nový nátěr fasády? Natíráme fasády, a to se zárukou až 12 let!

Pro nátěry fasád používá naše společnost certifikované nátěry od partnerské značky Caparol. Tyto silikonové nátěry zajistí stálobarevnost a odolnost proti znečištění na mnoho let dopředu. Před každým nátěrem nejdříve fasádu umyjeme pomocí vysokotlakých přístrojů, provedeme nástřik biocidem Capatox, aplikujeme penetraci a zakončíme práce dvěma nátěry.

V rámci programu Caparol Clean Concept dokážeme nabídnout záruku až 12 let. Tento program zaručuje, že se na fasádě po stanovenou dobu řasy a plísně neobjeví znovu. Fasádní barvy Caparol také dokáží zacelit vlásečnicové praskliny ve fasádě, není tak třeba fasádu složitě opravovat.

Opravíme i poškozenou fasádu1[25].png

Je třeba oprava fasády? Jednou z našich konkurenčních výhod je i ta, že dokážeme vyspravit všemožné trhliny, praskliny ve fasádě a jiné nedokonalosti. Opravy fasád v rámci nátěru celé fasády jsou tak pro Vás levnější. Vše tak uděláme při jednom, není třeba volat někomu jinému navíc.

Žádné lešení či kotvení, ale plošiny

Dle vlastního interního šetření dokážeme našim klientům ušetřit až 30 % nákladů. Jak? Používáme své vlastní plošiny. Nejen, že si nemusíme stavět lešení, ale plošiny si nemusíme ani složitě pronajímat. S našimi plošinami se dokážeme dostat až do výšky 28 metrů. Bytové domy tak pro nás nejsou problémem. Na menších rodinných domcích si vystačíme s naším mobilním lešením.

Nátěry fasád - ceník 2024

Jaká je cena nátěru fasády? Každá fasáda má jinou strukturu či savost. Cena nátěrů fasád je tak velmi v7[1].pngariabilní podle podmínek. Z tohoto důvodu je těžké mít vypracovaný ceník nátěrů fasád. Právě proto však poskytujeme zcela nezávazné cenové nabídky zdarma. Pro nezávaznou kalkulaci ceny nás kontaktujte e-mailem, telefonicky či přes poptávkový formulář.

Držíme své ceny stále nízko. Je to tím, že ceny materiálů máme s našimi obchodními partnery pevně zasmluvněné na následující měsíce dopředu. Naše služby jsou perfektní investicí do Vaší nemovitosti. Peníze tak nebudou ztrácet svoji hodnotu kvůli inflaci.

Orientačně se nátěry fasád pohybují od 210 Kč/m² za nátěr akrylátovými fasádními barvami, silikonové nátěry se pohybují od 280 Kč/m². Prémiové nátěry zn. Caparol od 300 Kč/m².

Kde působíme?

Naše společnost je v oboru dlouhodobě jednou z mála společností působících ryze v oblasti západních Čech. Sídlíme v Plzni a v Rokycanech. Typickou oblastí, kde provádíme nátěry fasád, jsou města jako Plzeň, Praha, Beroun či Domažlice, ale i Karlovy Vary, České Budějovice či Klatovy. Pracujeme tak po celém západě naší republiky až po Prahu. Díky tomu můžeme jako lokální společnost nabídnout bezkonkurenční ceny pro zákazníky z těchto oblastí.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů