Drobečková navigace

Úvod > Služby > Nátěry střech

Nátěry střech

Nátěr střechy - renovace střešní krytiny

Je Vaše střecha ve stavu, kdy její povrchová úprava začíná degradovat, ale jinak je kvalitou v pořádku? Je nejvyšší čas jí natřít, abyste zabránili zbytečnému utrácení za střechu novou.

Specializujeme se na nátěry plechových střech, nátěry eternitových střech, nátěry střešních tašek aj. Střešní nátěry nanášíme pomocí technologie airless, díky čemuž dokážeme pokrýt barvou každičké zákoutí Vaší střechy.

Prodloužíme životnost střechy

1[9].png

Díky námi používaným speciálním nátěrům dokážeme životnost střechy prodloužit. Nejprve očistíme střechu od veškerých nečistot, které kontinuálně degradují střešní krytinu, následně aplikujeme penetrační nátěr, kterým podklad sjednotíme. Posledním a nejdůležitějším krokem je pak aplikace střešního nátěru. Na střeše se utvoří soudržná vrstva nátěru, která zacelí malé praskliny a jiné nerovnosti. Naši klienti se tak vyhnou zbytečným investicím do nové krytiny.

Opravy střešní krytiny

Je třeba oprava střechy? Jednou z našich konkurenčních výhod je i ta, že dokážeme provést střešní opravy menšího rozsahu. Opravy střech v rámci nátěru celé střechy jsou tak pro Vás levnější. Vše tak uděláme při jednom, není třeba volat někomu jinému navíc. Pokud bychom objevili větší problém, spojíme se s technikem sesterské firmy RYTA s.r.o., kde Vám technik nabídne výhodné a efektivní řešení.

Nátěry střech - ceník 2024

3[7].png

Jaká je cena nátěru střechy? Každá střecha má jiný typ střešních tašek, přístupnost k ní je také různá. Cena nátěrů střech se tak různě liší podle podmínek. Z tohoto důvodu je těžké mít vypracovaný ceník nátěrů střech. Právě proto však poskytujeme zcela nezávazné cenové nabídky zdarma. Pro nezávaznou kalkulaci ceny nás kontaktujte e-mailem, telefonicky či přes poptávkový formulář.

Držíme své ceny stále nízko. Je to tím, že ceny materiálů máme s našimi obchodními partnery pevně zasmluvněné na následující měsíce dopředu. Naše služby jsou perfektní investicí do Vaší nemovitosti. Peníze tak nebudou ztrácet svoji hodnotu kvůli inflaci.

Orientačně se kompletní renovace střech pohybuje kolem 260-320 Kč/m². Tato služba je nejžádanější, obsahuje vysokotlaké čištění střechy, penetrace střechy, 2x airless nástřik nátěrové hmoty. Do nátěrů také podle přání přimícháváme také fungicidní přípravky, které zabraňují tvorbě mechů a lišejníků.

Kde působíme?

Naše společnost je dlouhodobě jednou z mála společností působící ryze v oblasti západních Čech. Sídlo našich kanceláří máme v Plzni a v Rokycanech. Typickou oblastí, kde provádíme nátěry střech, jsou města jako Plzeň, Praha, Beroun či Domažlice, ale i Karlovy Vary, České Budějovice či Klatovy. Pracujeme tak po celém západě naší republiky až po Prahu. Díky tomu můžeme jako lokální společnost nabídnout bezkonkurenční ceny pro zákazníky z těchto oblastí.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů