Drobečková navigace

Úvod > Služby > Čištění zámkových dlažeb

Čištění zámkových dlažeb

crop.jpg

Čištění zámkových dlažeb

Dlažba již není tak krásná, jako bývala při pokládce? Vyčistíme jí!

Zámkové dlažby jsou předurčeny k absorpci nečistot. Denně po nich chodíme, bývají namáhány stékající vodou ze střechy či jiných okolních povrchů. Zámkové dlažby není složité vyčistit. Pravdou však je, že klasickou "wapkou" to mnohdy trvá dlouhé hodiny, někdy i dny. Naše společnost používá rotační čističe Mosmatic. Díky nim dokážeme efektivně vyčistit během jednoho dne stovky metrů čtverečních zámkové dlažby. 

Nano impregnace zámkových dlažeb3 crop.jpg

Vyčištění zámkové dlažby přináší bezesporu neuvěřitelnou a mnohdy překvapivou proměnu. Jak ale takto krásnou dlažbu zachovat?

Impregnujeme zámkové dlažby námi prozkoušenými prostředky od výrobců Impaguard a Finalit. Díky těmto produktům dokážeme zámkové dlažby zachovat čisté a krásné na dlouhá léta.

Jak to funguje? Na zámkovou dlažbu naneseme vhodný prostředek pro impregnaci. Ta vytvoří na povrchu zámkové dlažby neviditelný film. Voda se díky této ochraně nezdržuje na celém povrchu dlažby, ale zkondenzuje, tj. vytvoří kapičky vody. Zámková dlažba tak zůstane na dlouhé roky čistá.

Ceník - zámkové dlažby 2024

Jaká je cena za čištění či impregnaci zámkový dlažeb? Cena se u každého typu zámkové dlažby lehce liší. Některé zámkové dlažby jsou ve velmi špatném stavu a dát jim zpět jejich původní glanc bývá náročný úkol. Někdy zase stačí zámkovou dlažbu lehce tlakem omýt. Není tak jednoduché prezentovat ceník s přesnými cenami. Právě proto však poskytujeme zcela nezávazné cenové nabídky zdarma. Pro nezávaznou kalkulaci ceny nás kontaktujte e-mailem, telefonicky či přes poptávkový formulář.

Držíme své ceny stále nízko. Orientačně se čištění zámkové dlažby pohybuje mezi 45-90 Kč/m². Nano impregnaci zámkové dlažby poskytujeme za cenu kolem 50 Kč/m². Dále nabízíme pískování spár zámkové dlažby či předmytí. Tam se cena liší právě dle typu zámkové dlažby.rytico-img-text-min.jpg

Kde působíme?

Naše společnost je dlouhodobě jednou z mála společností působící ryze v oblasti západních Čech. Sídlo našich kanceláří máme v Plzni a v Rokycanech. Typickou oblastí, kde čistíme a impregnujeme zámkové dlažby, jsou města jako Plzeň, Praha, Beroun či Domažlice, ale i Karlovy Vary, České Budějovice či Klatovy. Pracujeme tak po celém západě naší republiky až po Prahu. Díky tomu můžeme jako lokální společnost nabídnout bezkonkurenční ceny pro zákazníky z těchto oblastí.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů