Drobečková navigace

Úvod > Služby > Čištění střech

Čištění střech

Čištění střech - prodloužení životnosti střechy

Specializujeme se na čištění veškerého znečištění na povrchu Vaší střechy. Odstraníme mech, řasy, lišejníky, ptačí trus aj. Poradíme si také se znečištěnými okapy a svody. Vaší střechu kompletně vyčistíme během jediného dne. 

2[24].png

Profesionální čištění střech

Střecha, pýcha každého domu. Bývá vidět na hony daleko. Postupem času se však na střeše objevují nánosy nečistot. Ve městech to bývá smogová nečistota, na periferiích měst a na vsích zas znečištění mechem a lišejníky, zvláště na severních stranách, kde je méně slunečního svitu.

Díky našim zkušenostem dokážeme umýt jakýkoliv typ střešních tašek. Pro čištění střechy používáme horolezeckou techniku, lešení či vlastní plošiny. Nemusíme si nic půjčovat, proto u nás najdete zaručeně nejlepší ceny čištění na trhu.

Řasy a mechy na střeše

Velkým problémem střech bývá napadení mikroorganismy - mechy a lišejníky. Ze střechy pak stéká voda společně s těmito škůdci, které se tak dostanou i na jiná místa, např. na fasádu či na zámkovou dlažbu. Právě proto je třeba tomuto co nejdříve zamezit.
Kontaktujte nás a my pro Vás přijdeme s řešením na míru.

Nano impregnace střech

3[19].png

Chcete střechu nejen vyčistit, ale i prodloužit dobu, po kterou bude střecha kompletně čistá? Naimpregnujeme jí! Používáme námi léta prozkoušené nano impregnace od našeho partnera - značky Impaguard.

Čištění střech - ceník 2024

Jaká je cena čištění střechy? Každá střecha má různý typ tašek, stejně tak stupeň znečištění může být různý. Cena mytí střechy je tak velmi variabilní. Z tohoto důvodu je těžké mít vypracovaný ceník čištění střech. Právě proto však poskytujeme zcela nezávazné cenové nabídky zdarma. Pro nezávaznou kalkulaci ceny nás kontaktujte e-mailem, telefonicky či přes poptávkový formulář.

Držíme své ceny stále nízko. Orientačně se čištění střechy pohybuje kolem 70-130 Kč/m². V rámci této služby nejdříve naneseme na střechu speciální prostředek (tzv. předmytí), následně střechu vyčistíme tlakem vody (tlak vody je rozdílný v závislosti na čištěném podkladu).

Na přání zákazníka také následně aplikujeme ochrannou nano impregnaci. Taková ochrana pak působí proti mechům, řasám a lišejníkům na dlouhá léta.

Kde působíme?rytico-img-text-min.jpg

Naše společnost je dlouhodobě jednou z mála společností působící ryze v oblasti západních Čech. Sídlo našich kanceláří máme v Plzni a v Rokycanech. Typickou oblastí, kde provádíme čištění a impregnaci střech, jsou města jako Plzeň, Praha, Beroun či Domažlice, ale i Karlovy Vary, České Budějovice či Klatovy. Pracujeme tak po celém západě naší republiky až po Prahu. Díky tomu můžeme jako lokální společnost nabídnout bezkonkurenční ceny pro zákazníky z těchto oblastí.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů