Drobečková navigace

Úvod > Služby > Odstraňování graffiti & antigraffiti nátěry

Odstraňování graffiti & antigraffiti nátěry

Odstranění graffiti

Byl Váš majetek poškozen vandaly? Pomůžeme Vám s řešením tohoto problému a předejdeme dalším případným škodám od sprejerů.

Provádíme odstraňování graffiti, tagů a jiných barevných nečistot. Odstranění graffiti probíhá šetrnou metodou, při které vyčistíme graffiti z podkladu, aniž by na povrchu zůstaly zbytky pigmentu. Díky našim znalostem graffiti efektivně odstraníme bez jakéhokoliv poškození podkladu. Naši pracovníci nasbírali za řadu let mnoho zkušeností se všemi typy fasád, dokážeme tak odstranit graffiti jak z historických omítkových fasád a jiných památkově chráněných povrchů, tak z cihel, dřeva, plastů aj. 

Antigraffiti nátěry

Pokud fasáda či jiná plocha neobsahuje poškození graffiti, nabízíme našim klientům nátěr antigraffiti ochrany. Jedná se o speciální ochrannou vrstvu, která zamezí tomu, aby barva spreje pronikla do struktury fasády. Odstranění graffiti je pak mnohem méně náročné. Antigraffiti nátěr doporučujeme aplikovat hlavně na nové, zrekonstruované či vyčištěné fasády a jiné plochy. Antigraffiti nátěr se aplikuje zpravidla 2,5 až 3 metry do výšky, tedy tam, kde může sprejer podklad poškodit.

rytico-img-text-min.jpg

Kde působíme?

Naše společnost je v oboru dlouhodobě jednou z mála společností působících ryze v oblasti západních Čech. Sídlíme v Plzni a v Rokycanech. Typickou oblastí, kde provádíme čištění, mytí a impregnace fasád, jsou města jako Plzeň, Praha, Beroun či Domažlice, ale i Karlovy Vary, České Budějovice či Klatovy. Pracujeme tak po celém západě naší republiky až po Prahu. Díky tomu můžeme jako lokální společnost nabídnout bezkonkurenční ceny pro zákazníky z těchto oblastí.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů